تماس با ما

09146375461

سنگ اسلب چیست؟

سنگ اسلب به سنگهایی با ابعاد نسبتا بزرگ گفته میشود که ابعاد سنگ اسلب معمولا بزرگتر از 120*220 سانتیمتر میباشد. برای تولید سنگ اسلب باید از سنگهای خام سالم با ابعاد بزرگ که اصطلاحا کوپ سنگ گفته میشود استفاده میکنند. هزینه فروآوری سنگ خام جهت تولید سنگ اسلب نسبتا 2برابر میباشد. ضخامت سنگ اسلب عموما از 2 سانت بیشتر میباشد. علت بالا بودن قیمت سنگ اسلب به سنگ های طولی:

1- هزینه بالای فرآوری سنگ اسلب نسبت به سنگ های دیگر

2- خرید سنگ خام سالم یا همان کوپ سنگ با ابعاد بزرگتر که قیمت بالاتری نسبت به سنگ های خام و بی قواره می باشد.

تمام سنگ ها اعم از سنگ تراورتن؛ سنگ مرمر، سنگ مرمریت وسنگ گرانیت را میتوان بصورت اسلب تولید کرد.

سنگ اسلب به جهت نمایش سطح بزرگی از سطح سنگ بسیار زیبا می باشد. به همین جهت معماران در دهه های اخیر در طراحی خود از سنگ اسلب استفاده میکنند.

عموم استفاده سنگ اسلب در لابی ها و سالن های بزرگ میباشد همچنین از سنگ اسلب با ضخامت بیشتر از 2 سانتی متر در تولید محصولات تزئینی استفاده میشود.

از سنگ اسلب در تولید روشویی نیز استفاده میشود. یکی دیگر از کاربردهای سنگ اسلب استفاده از سنگ اسلب در لایت باکس ها میباشد سنگ های اسلب مرمر بدلیل گذر نور از خود زیبایی خاصی داردو

هم اکنون وارادات و صادرات سنگ از کشورهای مختلف عموما بصورت اسلب میباشد تا در کشورهای مقصد سنگ اسلب را به ابعاد مورد نظر برش میزنند.


جهت خرید انواع سنگ اسلب جهت استفاده در تزئینات منازل، ساختمان ها و مجتمع عای بزرگ تجاری و مسکونی ، با ما تماس بگیرید.تماس با ما

1 6 4 5 7 3 6 4 1 9 0


Top